Gizlilik ve Telif Hakları

Web Sitesi'nde yayınlanan bütün metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, video kayıtları, filmler, yazılımların ve elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu unsurların Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Akırmak Oto Ayna, sitede yer alan materyallerin (görseller, teknik çizimler, tanıtım filmleri gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izin verebilir. Ancak bu kullanım sonucu ortaya çıkabilecek her türlü yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan kişiye aittir. Siteye erişim ya da siteden herhangi bir döküman indirilmesi nedeniyle bilgisayar donanımında, yazılımında veya diğer varlıklarda olabilecek tüm hata, hasar ya da diğer olası sonuçlardan Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sitede belirtilen bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken çabayı sarfedecektir. Ancak sitede kullanılan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda sorumluluk taşımaz. Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, dilediği zaman tüm bilgileri, kuralları değiştirebilir veya iptal edebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, donanım, opsiyon, fiyat, ödeme koşulları, bayi, yetkili servis ve yedek parça bayileri bilgilerini, teknik resim, teknik özellik, görsel, açıklama ve haber gibi bilgiler sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, önceden haber vermeksizin ürünlerin fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir. Bu sitede verilen bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve bayi, yetkili servis gibi hizmet ağından temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Sitede belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz.

Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, sözleşmeleri feshedilen bayilerin, yetkili servislerin, yedek parça bayilerinin veya sitede yer almayan Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ile hiçbir hukuki ilişkisi olmamasına rağmen yasalara aykırı olarak, Akırmak isim ve logosunu kullanarak markalarına hizmet vermek üzere faaliyet göstermeye çabalayan firmaların, her türlü eylem ve işleminden dolayı herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, öneri ve iletişim formu gibi bilgi amaçlı formların doldurulması yolu ile iletilmiş olan kullanıcı bilgilerini gizli tutacağını ve üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Sitede yer alan formların doldurulmuş olması, kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez. Formlara eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgiler girilmesi halinde, Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin tanıtım çalışmaları sonucu sağlanabilecek imkanlar ile ilgili hak talebinde bulunulamaz.

Kullanıcı, Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.

© 2011 Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Telif Hakları Akırmak Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'ye aittir.